Başakşehir Su Kaçak Tespiti

Başakşehir ilçesinde genelde konut ağırlığında olan ilçelerimizdendir. Noktasal Tesisat olarak Su tesisat sorunları nüfus sayısına oranla dairelerde sıkça görülmektedir. Su Kaçağı Tespiti Başakşehir ekibimizle aralıksız olarak bölgede hazır bulunan tesisat ekibimizle görev yapıp sizlere hizmet vermekteyiz. Başakşehir da yaşam alanlarınızda yaşadığınız tüm su kaçağı problemlerinize anında çözümlerle sonuçlandırıyoruz.

Başakşehir Tesisat Hizmetleri

Personellerimizin tümü su kaçağı, su sızıntısı, ve tıkanıklık konularından uzman ve eğitimli personellerdir. Su Kaçağı Başakşehir ekibimizin ful donanımlı araçlarla gün içerisinde Başakşehir için vermiş olduğu hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Su Kaçağı Başakşehir
  • Tıkanıklık Açma Hizmetleri
  • Gider Açma
  • Pimaş Açma

Başakşehir İlçesinde En Çok Yaşanan Su Tesisat Problemleri

Konutlarda en sık Noktasal tesisat personelinin karşılaştığı sorunlar su kaçağı olmakla beraber bunun yanında wc tıkanıklık ve lavabo tıkanıklık sorunlarıdır. Su Kaçağı Tespiti Başakşehir sorunları genellikle yeni yapılarda duvar içindeki tesisat borularının yanlış montajından kaynaklı su sızmaları olmasıdır. Yanlış yapılan plastik su borularının montajı ile ufak sızmalarla başlayan su kaçağı duvarlarda rutubetlenme, nemlenme gibi sorunlar ile gün yüzüne çıkar ve neticide faturanızda kabarma ve dairenizde tadilat masrafını ortaya çıkarır. Bunu önlemenin tek yolu su kaçağının oluştuğu tesisat borusunun bir an önce bulunup müdahale edilmesi, yeniden kaynak yapılması ve değiştirilmesinden geçmektedir. Bunun dışında bir diğer neden ise kalitesiz dirençsiz su tesisat borularının tercih edilmesidir. Eğerki kalitesiz bir tercih yapılmışsa basınca dayanamayıp çatlama ve patlama görülmekte ve bu nedenle su kaçağı oluşmaktadır. Sorununuza yardımcınız Noktasal Tesisattır.

Başakşehir İçin Su Kaçağı Tamir Süresi

Eray tesisat personeli tüm servis hizmetlerinde görüntülü su kaçağı cihazları ile müdahale gerçekleştirmektedir. Bu nedenle genelde servis hizmetlerimiz 30 dakika civarında sürmektedir. Yinede dairenizin dışında kaçak çıkması durumunda diğer tesisat borularının da gözden geçirilmesi gerekebilir. Bu süre 60 dakikaya kadar çıkabilir.

Başakşehir Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Noktasal Tesisat hizmetleri tam profesyonel Başakşehir su kaçağı tespiti hizmetleri diğer firmalara oranla daha ekonomik fiyatlarla sizlere servis olanağı tanımaktadır. Tek Yapmanız gereken hemen şimdi ekibimize ulaşıp probleminiz hakkında kısa bilgiler paylaşmanız olacaktır.

Hemen Tıkla ve Ara  (0544) 633 98 44 

Su Kaçağı tespiti

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı

Su Kaçağı tespit

Call Now Button